Előadás a sport

2 Sport Emberek mindenkor rabja sport. Egyesek, mint a csendes, míg mások inkább az aktív sport. Imádják a versenyt. Állandó edzés, mint a testmozgás, fenntartani az emberi egészségre.

3. Úszás Úszás - sport, amely erősíti az izmok az emberi test.

4. Íjászat Sport lehet gyakorolni a különböző módon. Egyes fajok, mint például az íjászat, csinálja egyedül.

5 Tenisz Más sportok, mint a tenisz, játszanak egy pár vagy négyes.

6. Football Team sport, mint a foci, tanítani az embereket, hogy működjenek együtt, hogy gólt.

7 Sport és szórakozás sport kedvéért pénzt. Az ember, aki megy a sport, csak a móka kedvéért, nevezzük egy amatőr. Személy, aki kifizeti a pénzt való részvétel a versenyt, és ami sport megélni nevezzük egy profi.

8. Mi a legnépszerűbb sport? Ez - a foci. Labdarúgás játsszák szerte a világon. Az eredetileg Angliában a középkorban, amikor az emberek a falu játszottak az utcán, és most ők rabja emberek millióinak.

9 Futó Marathon hős -. A verseny a női 42 km 195 m első maratont futottam át az ókori görög harcos ie 490 Odarohant jelentést a perzsák felett aratott győzelme, és miután elérte, meghalt a fáradtság.

10. Az első olimpiai játékok ókori görögök szervezett sport játékokat négyévente. A nők nem engedélyezett, hogy ne csak részt, de még nézni a versenyt. Sportok, mint a diszkosz vagy gerely, jött az ókorban.

11 Modern olimpia olimpia négyévente kerül sor a különböző országokban. Magukban sportemberek amatőrök szerte a világon. Olimpiai láng a megnyitón a játékok szállít futók Athén Görögországban. Ez éget, amíg az utolsó játék. Napjainkban a sportolók - férfiak és nők - versenyeznek több mint húsz sport. Több millió ember nézi a játékot a televízióban. Minden nyertes kap egy aranyérmet, aki lett a második - az ezüst, a harmadik - a bronz.

12 Fighting Több mint 5000 évvel ezelőtt, a férfiak voltak felkészülve csata, akik ebben a sportágban, mint a birkózás. Több mint 5000 évvel ezelőtt, a férfiak voltak felkészülve csata, akik ebben a sportágban, mint a birkózás.

13 sárkányrepülés keresztül a technológiai fejlődés, vannak új sport, mint a sárkányrepülés.

14 Autóverseny Az első autóversenyek között került sor Párizs és Rouen Franciaország 1894-ben.

15 lovas események egyes sportágakban, mint például a lóverseny az akadályokat, a versenyt mind az emberek és a lovak.

16 A sport Armavir - városi sport. Él sok mester a sport, első osztályú, a bajnokok, és nyertesei számos városi verseny, regionális, nemzeti és állami szinten. Kínál sportrajongók - stadion, jégpálya, műjégpálya, uszodák, tornatermek, képzés verseny gokart pálya. Széles körben fejlődött a turizmus. A fő kezdeményezést ebben nyilvánul fiatalok. A turisták már a Kaukázus, Elbrus. A nagy fejlesztés része volt ALS (siklóernyőzés, sárkányrepülés), hegymászás.

17 Magunkról vagyunk diákok a középiskola, november 14, nagyon szereti a sport. Egész évben részt vesz a versenyben. Három évvel a sorban Vsekubanskoy Játékok «Sport reméli a Kuban” mi iskolánk egyre maximális pontot. Mi lesz győztesek és a győztesek a sportban, mint. röplabda, kosárlabda, labdarúgás, asztalitenisz, birkózás, a sport és a torna. És nem bántam, hogy a tettek a választás az egészséges életmódot!