UEFA-kupa felhívni 2018-2018 években - a zenit

Magyar klubok ritkán belemerül minket győzelem Európában, hanem azért, mert ma emlékeznek szívesen a győzelem Petersburg „Zenith” az UEFA-kupa.

selejtező

Mivel a „Zenith” az utolsó bajnoki Magyarország átvette a 4. helyet, az ő teljesítménye az UEFA-kupa-ben kezdődött, a második selejtezőkör.

UEFA-kupa felhívni 2007-2008 között - a zenit

Az első két ellenfél nem okoznak problémákat pétervári: horvát „VION” vereséget szenvedett a teljes pontszám 5: 0, és a belga „Standard” - 4: 1.

csoportkör

De a csoportkörben „Zenith” Én szembe nagy nehézségek árán. Azt kell mondani, hogy míg a csoportkörben tartottak egy furcsa minta - a csoport nem volt négy, hanem öt csapat. Mérkőzéseket játszott egy évben, és a házigazdák által meghatározott tétel. A következő lépés zajlott három klub. Természetesen az ilyen program alapján, minden játékban nap kihagyott egy csapat.

Az első mérkőzés a St. Petersburg „kék-fehér-kék” csak hála a büntetés, rájött, Anatoliy Tymoschuk, hogy elkerülje a vereséget egy találkozón a holland „Alkmaar”, melyek megkülönböztették a jövőben Spartak Moscow Ari.

Ezután Görögország azt előállították nehéz győzelem a „Larissa” 3: 2, ahol a „Zenit elvesztette 1: 2, de Konstantin Zyryanov szerzett és Fatih Tekke Petersburg csapat hozta a győzelmet.

Ugyanakkor a hazai döntetlen a „nürnbergi”, és vereség a Liverpool „Everton” pihentetett „Zenith” kísérteties esélyt - St. Petersburg fő található a második sorban, de a német és a holland klub elhagyta már a két játék. Ennek eredményeként a pétervári mentve „Everton”, amely egy értelmetlen játék magamnak egy fél verte „AZ” a pontszám 3: 2, pontozás a döntő gólt 10 perccel a vége előtt.

Itt egy egyedi ajándék bemutatott labdarúgók „Everton” „Zenith”, amely akkor megnyerte az első bajnoki címet Magyarországon.

1/16

Már az első ellenfél nem volt könnyű, de a „Zenith” nyert nagyon bízik, bár még csak könnyű gól egy idegen területen. De a tény az, hogy a második szakasz a szentpétervári csoport után a kapu Pavel Pogrebnyak előtt 75 perccel volt a számlán.

Franco visszatért a spanyolok a játék, de a második gól, gól Dane Dahl Tomasson túl későn a leállás ideje a játékvezető.

1/8 döntők

És itt a vendég cél az volt valójában az „arany”. Francia „Marcel” egyszerűen maszatos „Zenith” a pályán „Velodrome”, de 82 percében Andrei Arshavin fel a reményt, a teljes győzelem.

Vett hat nappal később egy zsúfolt „Petrovsky”. Két gól Pavel Pogrebnyak a 29. és 78. perc hozta a „Zenith” jegyet a negyeddöntőben. Azt követően győzelmét a magyar csapat kezdett beszélni, mint az igazi versenyző a trófeát.

Ezek a beszélgetések után növekedett ragyogó győzelme „Zenith” Leverkusen. Az év első felében, a csapatok cserélt gól, gólok a második Pogrebnyak, Anyukov és Denisov jelölt jelentős győzelem a klub.

A második szakasz, amikor beszélt a „Bayer” Dmitry Bulykin szerzett már a 18. percben, és adta klub esélye. De még ennél is Petrograders ellenfél nem megengedett, és a végén a meccs még nem ért a büntetés - „előkelő” Tymoschuk.

A következő ellenfél volt a másik német csapat, de az optimizmus ezúttal nem volt elég. Mire a találkozó „Zenith”, „Bavaria” valóban lett német bajnok. A csapat ezután játszott Oliver Kahn. Lucio, Filipp Lam, Toni Kroos, Bastian Shvaynshtayger, Zé Roberto, Franck Ribery, Miroslav Klose, Lukas Podolski, Luca Toni.

De mégis, a szentpétervári csoport vette a müncheni készít, amit segített Lucio öngól. De a visszavágón a „Petrovszkij” „Zenith” egyszerűen nem vette észre félelmetes ellenfél.

4 perc: Pavel Pogrebnyak, 39th: Konstantin Zyryanov, 54-I: Victor Fayzulin, 73rd: Pogrebnyak újra. By the way, "Bayern", akkor nyerte meg a bajnokságot, hogy feladja mindössze 21 gól 34 találat. Így Oliver Kahn mérkőzés Szentpéterváron kiderült, hogy a legtöbb „gyümölcsöző” a szezonban.

"Zenith" - "Glasgow Rangers" 2: 0 (1: 0)

A „Zenith” finálé jobb volt, mint az ellenfél, és megnyerte a pert. De most minden egyszerű és tiszta, ugyanakkor, a pályán, ez mind megy ki a másik irányba.

Több mint egy óra játékidő az eredményjelző táblán maradt nulla, amikor végül 72 perc elteltével, Igor Denisov szerzett ugyanaz, mint a régóta várt célt.

De még mindig volt, hogy túlélje a végső támadást a skót klub. De a „Zenith” nem csupán túlélte, de képes volt elkapni a „Jersey” a ellentámadás. Gól Konstantin Zyryanov végül építeni, hogy a „Zenith” - győztes az UEFA-kupa!